Problém s nasdílením připojení na wifi adaptéru Asus WL-167G

Připojení k internetu, LAN, síťové prvky a hardware...

Problém s nasdílením připojení na wifi adaptéru Asus WL-167G

Příspěvekod Firestorm » čtv 16. srp 2012 11:36:12

Zdravím. Před 3 lety jsem zakoupil zmíněný Wifi adaptér, který jsem dlouhou dobu bez problému využíval k nasdílení připojení k internetu. Stačilo adaptér strčit do USB PC, kde jsem připojen pomocí Zyxelu Prestige 660 RU-T3, nainstalovat ovladače a přes dodávanou aplikaci jednoduše postupovat krok po kroku. Nedávno mi odešel HDD, tak jsem znovu nainstaloval Win XP Prof. SP3 a když jsem chtěl připojení opět nasdílet, vyhodilo mi to hlášku "ICS failed! Remove all Internet Connection Sharing and Internet Connection Firewall settings, then try again." Zkoušel jsem reinstall ovladačů, různé USB, firewall vypnut, samozřejmě bez výsledku. Ještě bych dodal, že když jsem to využíval naposledy, měl jsem ještě možná modem připojen k PC přes síťovej kabel, ale jelikož mi odešla síťovka, je nyní připojen přes USB. Nemá s tím prosím někdo zkušenost nebo netuší, čím by to mohlo být? Předem díky za případný odpovědi.
MB: Gigabyte B85M-D2V CPU: Pentium G3258 + SilentiumPC Fera2 VGA: GigaByte 9600GT GV-NX96T512HP 512MB RAM: 1x4 GB Kingston HyperX 1600 MHz CL10 HDD:Crucial M500 120 GB + Samsung SpinPoint F3 - 1TB Zvuk: Asus Xonar DX zdroj: Corsair VX 450W LCD: BenQ BL2410PT: Win 8.1 64bit
Firestorm
Intel 8080

Poděkoval: 0 ×
Získaná poděkování: 0 ×

Share On:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Zpět na Sítě