Taskbar je uzamcen a nejde odemknout

O Windows 7 a Windows Server 2008 R2

Taskbar je uzamcen a nejde odemknout

Příspěvekod negru.inger » úte 31. črc 2012 21:52:39

Zdravim

Tak jsem si poridil novej chladic, a pozapojoval, musel jsem vytahnout celou zakladni desku, ale daval jsem si sakra pozor,a bych pri zapojovani zpet zapojil spravne vsechny HDD, takze jsem si 100% jistej ze jsem nerozhazel poradi, ani se nic s HDD nezmenilo, kazdopadne se objevil problem, a to v tom, ze system se chova divne:

Resetoval se do uplne puvodniho nastaveni, cili jako kdyby disk nemohl cist z urcitejch sektoru disku, a tim padem nenacetl zalezitosti ulozeny v my slozce, bohuzel, ackoliv mi jde zmenit obrazek na plose, a dokonce lze i srovnat i ikony z plochy(ktery se po startu naskladali krasne vedle sebe do pravyho rohu obrazovky), ale kdyz kliknu pravym na listu, je uzamcena, a nejde odemknout - kdyz kliknu, tak to proste zustane zatickovany. Kdyz kliknu pravym na bezici aplikaci na taskbaru a chci pripinovat program k liste, ani se to nehne, je to jako kdyby to nereagovalo na kliknuti... ale zavrit okno, nebo otevrit aplikaci podruhy normalne funguje. Stejne tak mi nejde zmenit velikost taskbaru. Kdyz to udelam pres pravej klik, nastaveni, a odtickuju/zatickuju, tak to proste zustane stejny.

zaroven programky v rychlym spusteni nefungujou, Chrome mi nejde spustit - ten je ulozenej v c:\users\jmeno\appdata, takze ve vicemene stejnym miste, jako nastaveni windowsu(plocha, umisteni ikon atd atd atd) vypada to ze tam system z nejakyho duvodu nema pristup - mam SSD 60gb, a po prvnim startu se tento tvaril jako 750gb disk, ale ted po restartu se tvari zase jako 60ka...

Nejakej napad co s tim je? pripadne jak to vyresit jinak nez formatem HDD?
Asus M4A79-DeLuxe; AMD Phenom II 940 BE; 2x 2gb 800mhz DDR2 Corsair; Asus GTX 560 Ti DirectCUII; Creative X-Fi Titanium + Roccat Kave; Roccat Kone V2 + Roccat Sense Glacier Blue; Logitech G15 V2; Antec Twelve Hundred Gaming Case; Corsair TX650w V2 80+
negru.inger
Intel 8088

Poděkoval: 1 ×
Získaná poděkování: 0 ×

Share On:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Zpět na Windows 7