Philips Brilliance 241P4QPYES

LCD panely, CRT monitory, ...

Philips Brilliance 241P4QPYES

Příspěvekod ppeka » pon 11. čer 2012 10:02:13

Zdravím všechny. Po dlouhých 8 letech se loučím s CRT monitorem, který už dosloužil a musím tedy koupit monitor nový. Pro člověka který dosud žádný LCD monitor neměl a je zvyklý na CRT je to docela těžké, vybrat si. Trh v monitorech stojí za houby a to co je nám dnes nabízeno mělo být už dávno v muzeu.
Divím se tomu co to máme v práci na stolech a ještě více nechápavě kroutím hlavou nad tím, jak to, že ještě stále nejsou obchody zaplaveny OLED monitory. Ano, pokrok jde kupředu, ale trh spíše pozadu.
A tak čtu recenze a sbírám informace TN? IPS? VA? a musím se s něčím z toho smířit.
Vzhledem k tomu, že u mě je prvořadé sledování filmů, rozhodl jsem se pro VA matici. IPS má bohužel špatnou černou a to se obávám, že by mi to dost vadilo. Na fotky nejsem a co se týče her nejsem maniak. Jen si občas zahraju asi jako každý. Výběr mezi VA monitory je dost bídný, zatímco IPS monitorů je dost. Mám zatím vytipovaný
monitor Philips Brilliance 241P4QPYES. To, že je stříbrný je mi fuk. Recenze na něj, se už objevila i na PRAD.de http://www.prad.de/new/monitore/test/20 ... qpyes.html , kde dopadl dobře. Co zatím postrádám jsou zkušenosti uživatelů a dosud jsem neměl možnost ho vidět. Pokud někdo máte s tímto monitorem své zkušenosti
podělte se o ně. Jinak podud máte někdo jiné typy na monitor budu rád, když mi nějaký doporučíte. Zatím ale ten Philips Brilliance 241P4QPYES u mne vyhrává. Na to abych za monitor dal 12000 nemám, nemluvě o tom, že mi to připadá sprostý. Stanovil jsem so hranici 7000.

Závěrem se chci zmínit o takovém nápadu, který mi proběhl hlavou. Máte někdo nový monitor a jste ochotný ho ukázat? Ano, myslím, že by jsme si v tomhle měli pomáhat. Když někdo shání nějaké informace o monitoru který zrovna máte, nabídněte mu, ať se na něj přijde podívat.
ppeka
Intel 4004

Poděkoval: 0 ×
Získaná poděkování: 0 ×

Share On:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Philips Brilliance 241P4QPYES

Příspěvekod Wisew » pon 11. čer 2012 10:56:22

ppeka píše:Závěrem se chci zmínit o takovém nápadu, který mi proběhl hlavou. Máte někdo nový monitor a jste ochotný ho ukázat? Ano, myslím, že by jsme si v tomhle měli pomáhat. Když někdo shání nějaké informace o monitoru který zrovna máte, nabídněte mu, ať se na něj přijde podívat.

Jsem svobodný a rád bych se konečně oženil, ale nemám zkušenosti se ženami. :( Závěrem se chci zmínit o takovém nápadu, který mi proběhl hlavou ;) . Máte někdo manželku a jste ochotný ji ukázat? Ano, myslím, že by jsme si v tomhle měli pomáhat. Když někdo shání nějaké informace o ženách kterou zrovna máte, nabídněte mu, ať se na ní přijde podívat. :up: :up: :up:

Člověče vy jste snad vymyšlený. :clap: :clap: :D
Naposledy upravil Wisew dne pon 11. čer 2012 12:23:44, celkově upraveno 1
Wisew
Motorola 6800

Příspěvekod ppeka » pon 11. čer 2012 11:06:34

A ty jsi mamlas co míchá hrušky s květákem.
ppeka
Intel 4004

Příspěvekod Travis » úte 12. čer 2012 21:37:04

Vypadá dobře, byl to můj druhý kandidát na monitor, nakonec ho pohřbila bílá barva, zbytek pc mám černý :)
Travis
Intel 4004

Příspěvekod Travis » úte 12. čer 2012 21:38:40

jinak pár názorů je tady doel na stránce http://www.czc.cz/philips-brilliance-24 ... 87/produkt
Travis
Intel 4004

Zpět na Monitory