Jaký mailový klient? (náhrada Thunderbirdu)

Kancelářské balíky, Microsoft Office, OpenOffice.org a další

Jaký mailový klient? (náhrada Thunderbirdu)

Příspěvekod Tomix » pon 05. zář 2016 1:14:49

Zdravim, koukám po náhradě za Thunderbird, který mě v poslední době vytáčí do nepříčetnosti. Důvodů, proč chci změnu, mám hned několik - především těžkopádnost celého systému, problémy s odesíláním pošty přes mobilní internet, časté chyby při ukládání zpráv do konceptů/schránky a spoustu dalších věcí. Po grafické stránce mi taktéž nevyhovuje.

Jedná se o firemní použití (až 10 mailových adres), preferuji freeware klienty, nicméně nebráním se ani placeným klientům, pokud se budeme pohybovat v rozumných mezích (nějaká stovka mě snad nezabije ;)

Co byste mi doporučili? Tohle vypadá docela nadějně.
http://cz.emclient.com/?lang=cs
Zítra nainstaluji, vyzkouším :)
Core i5 4670K | Scythe Mugen 4 | GTX 760 Hawk | Asus Gryphon Z87 | 16 GB DDR3L Crucial VLP | Delta DPS-500QB | Samsung 840 EVO | Mionix Avior 8200 | NEC EA244WMi | Denon PMA-720AE | Asus Zenbook UX303LA-R4390H
Tomix
Moderátor

Poděkoval: 54 ×
Získaná poděkování: 246 ×

Share On:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Jaký mailový klient? (náhrada Thunderbirdu)

Příspěvekod NAJA » pon 05. zář 2016 5:12:04

Tohle je fakt dobrý .
Zeptám se , sám si najdu , sám si vyzkouším a jako bonbónek si ještě slíbím odpověď :mrgreen:
Tohle mně po ránu pobavilo :bravo:
NAJA
AMD Athlon 64 X2

Poděkoval: 5 ×
Získaná poděkování: 142 ×

Re: Jaký mailový klient? (náhrada Thunderbirdu)

Příspěvekod Emil Pastelka » pon 05. zář 2016 21:35:31

Osobně bych už offline klienta nechtěl. Thunderbird byl můj poslední a to někdy v roce 2006/7. Prakticky všechny výše popsané nevýhody a důvody pro změnu vystihují tento typ klientů obecně.
Mrkněte se na Zoho Mail. Pro jednu doménu a 25 uživatelů je zdarma. Podstatné je, že data jsou mimo HW.
Emil Pastelka
AMD Duron

Poděkoval: 15 ×
Získaná poděkování: 121 ×

Zpět na Kancelář