Testování trackerů pro torrenty?

Prohlížeče, P2P klienti, download manažeři, vzdálený přístup atd.

Testování trackerů pro torrenty?

Příspěvekod trodas » pon 02. úno 2015 20:41:12

Mám dotaz. Při používání torrentů pro download se obyčejně doporučuje přidat co nejvíce trackerů. Protože často je stejný soubor sdílen na více trackerech a pak se dramaticky urychlí download.

A tak můj seznam trackerů utěšeně roste... a protože už je to pár let, tak bych řekl, že tak 2/3 těch trackerů budou už dávno mrtvé.

Jenže - jak to ověřit? Pro množství nelze doporučit ping nebo podobnou (na UDP only trackery nepoužitelnou) ruční metodu a tak mě zajímá, zdali někdo nějakou metodu má a existuje-li nějaký tester / checker na trackery, abych si ty nepoužitelné vyřadil z seznamu.

Díky za každý tip :)
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
"I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts..." - Hemingway
trodas
Transmeta Crusoe

Poděkoval: 14 ×
Získaná poděkování: 8 ×

Share On:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Testování trackerů pro torrenty?

Příspěvekod w359 » pon 02. úno 2015 21:46:48

Nepomohol by obyčajný test portu, typicky cez nmap?
w359
Intel 4004

Poděkoval: 0 ×
Získaná poděkování: 0 ×

Re: Testování trackerů pro torrenty?

Příspěvekod trodas » pon 02. úno 2015 21:55:51

Možná ano. Sebere ten nmap txt seznam cirka 300+ serverů?
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
"I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts..." - Hemingway
trodas
Transmeta Crusoe

Poděkoval: 14 ×
Získaná poděkování: 8 ×

Zpět na Internet