Chrome podivný jeden proces žeroucí 1 thread na 100%

Prohlížeče, P2P klienti, download manažeři, vzdálený přístup atd.

Chrome podivný jeden proces žeroucí 1 thread na 100%

Příspěvekod pepikstalin » ned 09. lis 2014 22:53:37

Ahoj, na jednom notebooku jsem našel podivné chování chromium: vždy se stane "náhodně", že proces chrome.exe začně žrát 100% jádra a poznám to obvykle po 30 vteřinách, až se roztočí větrák (10W na ULV Haswell CPU je moc holt) (zatím tedy to neřeším efektivně). Ten proces neodpovídá žádnému tabu (a zatím jsem nehledal ve správci úloh chrome, čemu odpovídá). Stává se to na 1 PC (Win 8) ze 3 (Win8,Win8,Win7) jenom. A taky proces není vidět v task manageru Win8 na té první kartě je až vidět na kartě Detaily. Kromě toho nejdu ukončit ve správci úloha ani resmonu s admin-právy-hlásí to access denied. Tak to ukončuji pomocí taskkill /PID NNNN. Nevíte co to může být za podivné chování a proč to otravuje jen na 1 PC? Jak se toho zbavit?

A na tomto počítači jsem zjistil, že po"samovolné"(brát s rezervou - všiml jsem si toho až po té změně - to neznamená, že to tam není od té doby, co mám chromium 38) změně search vyhledávání třeba existuje mimo jiných nevímnacosledovavíchsrágorpolí tam je i {google:searchFieldtrialParameter} a

A na obou PC se chrome spouští s parametrem "--force-fieldtrials=Prerender/PrerenderControl/UMA-New-Install-Uniformity-Trial/Control/UMA-Session-Randomized-Uniformity-Trial-5-Percent/group_08/UMA-Uniformity-Trial-1-Percent/group_98/UMA-Uniformity-Trial-10-Percent/group_06/UMA-Uniformity-Trial-100-Percent/group_01/UMA-Uniformity-Trial-20-Percent/group_02/UMA-Uniformity-Trial-5-Percent/group_10/UMA-Uniformity-Trial-50-Percent/default/ "
Vybíráte notebook?
Srovnejte výkon procesoru v single thread a multithread aplikacích
Dotaz na rádio Jerevan: "Slyšela jsem, že v Černobylu zařvali jen dva občané.
Odpověď: "Ano. Jeden zařval: "Vypni to!" a druhý "Nejde to!"
pepikstalin
Intel Pentium

Poděkoval: 12 ×
Získaná poděkování: 1 ×

Share On:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Chrome podivný jeden proces žeroucí 1 thread na 100%

Příspěvekod Adam Kahánek » pon 10. lis 2014 1:50:57

Jenom se zeptám. Připadá ti normální založit čtyři thready v jedné kapitole o téměř tom samém (problém s Chrome)? Mně teda ne. Takže se laskavě nad sebou zamysli, jinak si poneseš řádné následky.
AMD Phenom II X4 955 BE|Noctua NH-U12P|Otternase LN2 Pot|MSI 890FXA-GD70|MSI R5870 Lightning|Super Talent Performance 2000MHz CL8|Samsung HD250HJ|Samsung HD322HJ|WD1600JS|Gigabyte ODIN GT 800W|LG GH22NS50|Dell E2210H|Genius SP-HF1100X
Adam Kahánek
Intel Pentium Pro

Poděkoval: 4 ×
Získaná poděkování: 13 ×

Příspěvekod pepikstalin » pon 10. lis 2014 20:46:27

Mě se to zdá takto vhodné a přehlednější, protože jde o nesouvisející problémy. Protože kdybych to napsal vše do jednoho, tak třeba lidi, kteří ke zbytku by neměli co říci (nebo dokonce ani k ničemu), pak by se to zbytečně rozplizlo.

Jako ajtík se řídím tímto konkrétně tímto
Vybíráte notebook?
Srovnejte výkon procesoru v single thread a multithread aplikacích
Dotaz na rádio Jerevan: "Slyšela jsem, že v Černobylu zařvali jen dva občané.
Odpověď: "Ano. Jeden zařval: "Vypni to!" a druhý "Nejde to!"
pepikstalin
Intel Pentium

Poděkoval: 12 ×
Získaná poděkování: 1 ×

Příspěvekod Mirek Jahoda » úte 11. lis 2014 0:35:39

A není ti divné, že máš na svoje vlákna nula až jednu odpověď v průměru? A nepleteš si třeba diskuzní fórum s osobním zápisníkem (vlastního laborování s počítačem)?
Mirek Jahoda
Administrátor

Poděkoval: 52 ×
Získaná poděkování: 52 ×

Zpět na Internet