Vypalování a kopírovaní DVD

Programy na vypalování CD/DVD/Blu-ray, authoring, tvorba obalů atd.

Vypalování a kopírovaní DVD

Příspěvekod spisovateljirizeman » sob 13. úno 2010 19:53:51

Vypalování ! Vážení mám takový malý problémek. Spíš dva. Při vypalování datových DVD a CD, i když soubor měl třeba jen 400kb, cd vyskočilo a počítač napsal, že došlo k chybě zápisu či k selhání vypalování. Takhle jsem zničil asi 30 DVD, pak jsem si řekl, že mám asi přeplněný disk a že to je třeba kvůli tomu a dal jsem ho vyčistit Ashampem WinOptimizerem. DVD po té vypaluje, ale CD stále vyhazuje. Pracuji s Easy CD-DA Extractorem. Ale od vyčištění se děje zase jiná věc, když vypaluji DVD filmy, vyhazuje mi je s tím, že tam mám dát zapisovatelné dvojvrstvé DVD, a přitom tam strkám ta samá DVDýčka jako předtím, na která jsem vypálil desítky filmů. Byly to většinou Memorex DVD –R, SONY DVD-R, a pro děti jsme vypalovali na DTK, protože se jim líbilo, že jsou modrá.(Většinou jsme z DVD kopírovali pohádky) Teď mi to všechna tato DVD vyhazuje,s tím že tam mám zastrčit nějaké zapisovatelné disky nebo jak už bylo řečeno dvojvrstvé DVD. Nechápu dost dobře co se to děje. Vypaluji v opici DVDFab6. Nemám třeba změnit vypalovačku? Dělám na notebooku ASUS X51RL. Díky za radu Jiří Zeman - geopressjirizeman@gmail.com
spisovateljirizeman
Intel 4004

Poděkoval: 0 ×
Získaná poděkování: 0 ×

Share On:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Zpět na Vypalování