Sony Vegas -8 věci

O programech pro práci s obrázky, fotografiemi a videem

Sony Vegas -8 věci

Příspěvekod pepikstalin » úte 23. zář 2014 15:04:26

1 když mám u source videa v trimmeru přidané nějaké Markery A regiony, tak po tom, co je klip vložen do timeline, bych rád věděl, jak nastavím pozici odpovídající tomu markeru, případně vyberu oblast odpovídající regionu. .

-zkoušel jsem to v trimmeru (tam jsem nenašel volbu, aby pozici v trimmeru nastavila v timeline - opačně do jde z timeline do trimmeru)
-ani v timeline klikání na marker nebo region nic nedělá

2. jde nějak zkrátit delay před zobrazením tooltipů v GUI

3. Když klipu dám Velocity envelope, potřeboval bych, aby jeho zvuková stopa akcelerovala stejným způsobem. Nepřišel jsem na to (A zkoušel jsem audio klip - properties time strech method)

4. Když dám audio stopu a time stretch a něco vyberu - a dám OK, a otevřu to znova, stejně je tam None

5. Když mám aktivní video v trimmeru a stisknu Tab, ukáže se mi na waveformě symbol filmového pásu, podruhé symbol audia. Podle nápovědy je to focusování právě stop, když jsou viditelné. Ale nějak nechápu k čemu je to dobré v trimmeru, nevidím nic jiného. V trimmeru mám nastaveno jen video monitor zapnuto a video frames vypnuto

6. Proč rendering 2minutového videa trvá 4minuty, i když zvolím h264 kodek nebo Intel YUV . Takže samotné komprese nehraje roli v pomalosti. Motion blur mám vypnutý. Zkoušel jsem i rendering quality, draft. Ve videu jsou přechody, pár scén zrychlených.
Víte někdo, co konkrétně je tak časově náročné při renderingu videa?

7. klávesová zkratka pro EVENT properties?

8. mám vybrán event na timeline. Klávesová zkratka pro označení eventu o 1 vlevo / vpravo?
Vybíráte notebook?
Srovnejte výkon procesoru v single thread a multithread aplikacích
Dotaz na rádio Jerevan: "Slyšela jsem, že v Černobylu zařvali jen dva občané.
Odpověď: "Ano. Jeden zařval: "Vypni to!" a druhý "Nejde to!"
pepikstalin
Intel Pentium

Poděkoval: 12 ×
Získaná poděkování: 1 ×

Share On:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Zpět na Foto a video