Spustaci sektor WIN

Vše, co se týká Windows XP Home, Professional, MCE a Windows Server 2003

Spustaci sektor WIN

Příspěvekod viking001 » sob 03. lis 2012 17:13:13

Zdravim,
kamaratovi pocas spustania WIN vypadla elektrika a poskodilo mu to WIN. Nesiel spustit normalnym sposobom ani v nudzovom rezime. Dopatral som sa, ze chyba by mala byt v zavadzacom sektore a/alebo spustacich datach. Hlavny problem je ten, ze povodne mal system na starsom 250 gigovom disku, na ktorom sa objavili vadne sektory a WIN pravidelne padal. Tak sa prehodil na novy 750 gigovy, ale zmrd WIN si ponechal alebo opatovne vytvoril zavadzacku na starom disku i ked sa odstranoval a formatoval oddiel kde bol nainstalovany. Ked odpojim 250-ku, ohlasi ze chyba ntldr, skusal som to opravit cez konzolu ale aj ked nakopirovalo oba subory, nepomohlo. Potom som sa niekde docital ze to moze byt chybajucim zavadzacom. Len uz nebol navod ako ho opravit/vytvorit. Ide to vobec nejak? Nenasiel by sa nejaky jednoduchy navod? Nova instalacia ma nelaka, zvlast ked je WIN instalovany len (ozaj) par mesiacov dozadu a teda by mal byt OK.
Dakujem
viking001
Intel 80386 DX

Poděkoval: 0 ×
Získaná poděkování: 0 ×

Share On:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Spustaci sektor WIN

Příspěvekod viking001 » pon 05. lis 2012 16:18:07

takze som sa na to vykaslal, hodil novu instalaciu WIN ale akonahle mam pripojeny stary disk, WIN sa nespusti. vsetko pekne nacita az po vyber uzivatela ale miesto toho ostane cierna obrazovka. ked ju odpojim, vsetko nabieha v pohode. sformatovat ju nemozem, nemam ako zalohovat data.
viking001
Intel 80386 DX

Poděkoval: 0 ×
Získaná poděkování: 0 ×

Zpět na Windows XP