Lukáš Fiala

Naše počítače, fotky, informace o nás, ...
V tomto fóru nejsou příspěvky započítávány do celkové počtu v profilu

Re: Lukáš Fiala

Příspěvekod Lukfi » sob 18. led 2014 23:37:31

A jo no. Já jsem si jen tak vylíval myšlenky a dostatečně jsem nevysvětlil účel PC #2. Ten používá na internet mamka, ne já, že bych jako přebíhal kvůli nějaké úspoře energie, to ne. Druhého PC se obecně zbavit nemůžu. Jeho práci by zastal i notebook, ale to zase stojí peníze a nemůže to fungovat jako nic dalšího (NAS, media server nebo jiné blbinky).

Máš pravdu, že deska na Haswell se dá koupit levnější, to jsem přestřelil. Tak řekněme 2500 Kč. Zase nechci jít do úplnýho low-endu s B85 a šetřit na nepravým místě. Mám ale pochybnosti o tom, že se dá Core 2 Duo dobře střelit, toho je Aukro a bazary plný. Čtyřjádra do LGA775 se vyvažujou zlatem, ale dvoujádra… sice teda koukám, že někdo prodává zrovna E8500 za 1200 Kč, to není zas tak zlý http://aukro.cz/core-2-duo-e8500-2-x-3- ... 38427.html - jenže deska a paměti jsou sedm let starý, to je bezcennej šrot, takže celé se to prodá tak za 2500 Kč. Za to koupím leda tak ITX desku se Zacate bez RAMek, takže to už je lepší si to nechat jako PC #2.

Vůbec je tahle varianta asi blbost, protože bez čtyřjádra a 8 GB RAM se obejdu (nebude-li nějaká hodně dobrá a náročná hra), ale upgrade potřebuje hlavně PC #2.
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
Lukfi
Gillette Fusion Phenom

Poděkoval: 7 ×
Získaná poděkování: 29 ×

Share On:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter
Předchozí

Zpět na Uživatelské info