Windows 10/černá obrazovka

Windows, Linux, UNIX, ... vs. PC hardware

Windows 10/černá obrazovka

Příspěvekod Nicky_3 » pát 28. říj 2016 20:52:54

Zdravím vás ve spolek,omlouvám se,jestli tu něco podobného někdo založil,ale já nemám momentálně moc času a potřebují rychlé odpovědi,rady,jelikož se chystám upgradovat/rozšiřovat pc.
Jde o to,že když instalují Win.10 Pro.,tak při zadávání hesla k účtu Microsoft mi zčerná obrazovka a pomůže pouze a jen ruční restart.
Když se dostanu na plochu,tak cca do 30sec.mi zčerná obrazovka na cca 30sec. a pak už Win.jedou,jen by mě zajímalo,jestli se může jednat o HW či SW chybu a jak zjistit,co je na vině?
Jestli je to SW chyba,tak po upgradu použijí USB flashdisk s Win.10Pro.,jelikož mi připadá,že ty Win.je lepší bootovat s Flashdisku. Pokud jde o HW chybu,jak zjistím příčinu?
Než jsem měl tuto sestavu,tak mi DVD RW mechanika způsobovala to,že mi nešel režim spánku!
Děkuji za pomoc a jerště jednou sorry,ale jen jsem pročítal nekolik stránek a jelikož mě tlačí čas,tak nemohu hledat jehlu v kupce sena.
ASRock Z77 Pro3;Intel Core i7 3770K;Nvidia Gforce 760 GTX;Kingston HyperX Fury 2×8GB White,SSD Samsung V-NAND 850 EVO 250GB;HDD Western Digital Black 1TB;Gelid Solutions Tranquillo rev.4;Seasonic S12 II BRONZE 620W>80 Plus/ATX 12V;Pioneer BDRS09XLT/Pioneer DVR-S211L;Thermaltake Element G.
Nicky_3
Motorola 68020

Poděkoval: 11 ×
Získaná poděkování: 0 ×

Share On:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Zpět na Operační systémy