DVB-T signál na HW + přenos přes internet

Externí (USB), interní (PCI, PCIe) analog/DVB-T TV karty

DVB-T signál na HW + přenos přes internet

Příspěvekod Ludek » čtv 16. pro 2010 18:01:12

Ahoj ,

potřebuji pomoci. Řešíme s klukama problém ,že jsme obchodníci a jezdíme po světě. Věčně v řiti a nemůžeme se koukat pořádně na fotbal a filmy v CZ. Proto jsme se dali kluci dohromady ... ,že to stojí za hovno. A chceme dát nějak dohromady řešení ,které by fungovalo.

Co napodlo mě je mít HW ve kterém by byl TV tuner a stahoval DVB-T. No tyto kanály bych potřeboval někam přesunou na externí web server kam bych se já a další kolegové pak přihlašovali a mohli se každý dívat na jiný kanál ze zahraničí pomocí internetu. No protože každý pobíráme slušné diety v zahraničí , tak je nám v celku jedno kolik to stojí. Protože když dávají dobrý fotbal a mi jsme na pokojích kde je jen internet ,tak sice číst online deník na idnes je dobry .... , ale vidět obraz by bylo fakt lepší. Nehledě nato když ráno vstanem a máme čas do oběda, tak by se ček taky rád podíval co je v TV a né mít furt jen MTV písničky. Takže peněz asi dáme klidně dost do toho HW , tak aby to fungovalo. To že to bude muset být napojené někde na rychlej internet je taky jasný ,tak to by se dalo někde domluvit kde mají rychlej internet a možnost dotáhnout TV anténu případně TV antény pokud je zapotřebí mít pro každý program jednu anténu.

Je možné poradit od někoho kdo víc jaký HW a jaký SW ?

Děkuju

Luděk
Ludek
Intel 4004

Poděkoval: 0 ×
Získaná poděkování: 0 ×

Share On:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: DVB-T signál na HW + přenos přes internet

Příspěvekod glajdo » ned 02. zář 2012 11:48:56

skus pozriet stranku kablovka.com
glajdo
Intel 8008

Získaná poděkování: 0 ×

Příspěvekod feboi » ned 02. zář 2012 17:12:30

Je to novinka ale...
No u nas funguje asi mesiac uz Magio od T-comu aj tak, ze sa da platit za kablovku a pozerat cez net(aj na mobile kludne)(streamuju nejake programy, zatial nie uplne vsetky). Je treba sa informovat u operatorov internetovych a kablovych sieti, malo by to ficat aj u vas predpokladam)
Cize platite poplatky mesacne a cez prihlasenie pozerate kablovku na nete.(chce to zistit ci to pojde aj v zahranici ale nevidim v tom osobne problem)
i7-4770K@4,2@1,08V+GeLiD.Tranquillo.2+TR.TY140, MSI-Z97M.Gaming, 16GB DDR3 Kgn.Beast.2400MHz, GB-R9-280XOC, Zotac Premium SSD 240GB, WD.CB640GB..., NZXT.HP550.GOLD, Silverstone.Raven3, BenQ GW2760HS, HifaceUSBDAC, Yamaha A-S500, Magnat Vector 207 + CAsub, Sony.MDR-XB500 ...
feboi
Intel Celeron D

Získaná poděkování: 18 ×

Příspěvekod cpt.America97 » ned 06. dub 2014 11:35:44

Já si kdysi koupi tuner od AverMedia (Aver Volar HD Nano) a dostal jsem k tomu takovou aplikaci Snug TV, nebo tak nějak a ta umožňuje streamovat DVB-T signál přes Internet. Tuner mě vyšel asi na 1200 Kč včetně daně.
AMD FX-8350 4,6 GHz@AMD Radeon R9 380@Creative Audigy 2 ZS@ASUS M5A97 R2.0@16 GB DDR3L@ADATA Premier Pro SP600 64GB@Western Digital Blue 1 TB@Seagate Barracuda 7200.14 2TB@Windows 10 Pro 64-bit
cpt.America97
Intel 8088

Poděkoval: 23 ×
Získaná poděkování: 3 ×

Zpět na TV tunery