[Case Mod] Hex Kitty - Hex Gear R40

Úpravy počítačových skříní, styling celého počítače

[Case Mod] Hex Kitty - Hex Gear R40

Příspěvekod L4mka » čtv 13. říj 2016 20:52:29

Obrázek

Zdravím a vítám všechny u dalšího projektu. Tenhle projekt je něco, co mě stálo hodně nervů a zařizování - a to jsem ještě ani nezačal :D Začal jsem ho plánovat v listopadu 2015, poté jednat o sponsoringu od Hex Gear (výrobce této skříně). Sponzoring OK, ale je to začínající firma a vyrábějí v malém objemu, takže se čekalo a čekalo. A posouval se termín a posouval... To a další problémy, no a je skoro listopad 2016, ale skříň už konečně mám a můžu začít.

Počítač je koncipován jako holčičí, proto bílá a růžová budou hlavní barvy :)

Plán:

Vyměnit některé panely skříně za custom vyrobené. Kabeláž zdroje upravit na přesnou délku + sleeving. Celkové sladění vzhledu a samozřejmě instalace vodníka na grafiky a procesor.

Komponenty:

Intel i5 6600K
ASUS GENE VIII
ASUS GTX 970 STRIX SLI
G.SKill TridentZ 32GB 3200MHz Black
Be Quiet! Dark Power PRO 11
Be Quiet! Silent Wings 3
Hex Gear R40 Case

*Grafiky a vlastně všechno bylo domluveno, dávno před vydáním 10xx.

Co se týče té skříně, tak je to opravdový skvost. Navrženo casemodery primárně pro systémy s vodním chlazením. Hex Gear R40 je pro formát mATX, ale mají nově i R80 pro desky formátu ATX. Více můžete najít na jejich eshopu, další várka skříní by měla být skladem za 10-12 týdnů :)

http://www.hex-gear.com

Najít pěknou mATX desku, která pojme takové chlazení, je hodně těžké a i proto byla pro mě R40 jasná volba.

Obrázek

Základ skříně drží čtyři alu profily, které mají dohromady 3 kg. Celá skříň potom 15kg. Rozměry a váhou to rozhodně není klasická mATX skříň, ale zase má o hodně více předností a možností. Hlavně možnost osazení 240 a 360 radiátorů.

Progress zatím žádný není, ale jak jsem říkal, skříň mám doma a také všechen HW. (ten už je tu dlouho :D) Více přidám velmi brzy! Začneme složením skříně, protože přichází flat packed s manuálem na složení.

Už ale dávám skříň dohromady :)

Obrázek
L4mka
Intel 80386 SX

Poděkoval: 2 ×
Získaná poděkování: 4 ×

Share On:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: [Case Mod] Hex Kitty - Hex Gear R40

Příspěvekod L4mka » stř 19. říj 2016 17:54:40

UPDATE

Rád bych řekl, že jsem skříň celou složil, ale bohužel :D V tomto updatu se dozvíte proč.

Skříň jako taková, přichází "flat packed" - tedy kompletně roložená, ale s detailním návodem. Tvůrci uvádí, že skříň uživatel složí přibližně za hodinku. To si myslím odpovídá, ikdyž jsem složení nedokončil na 100% :D, ale čas do hodiny ještš zbýval, takže v pohodě..
Jenom samotné vybalení zabere nějaký čas, který se určitě do té hodiny počítat nedá, protože veškeré díly jsou velmi pečlivě jednotlivě baleny.

Zde můžete vidět od každého něco. Nějaké díly, šroubky apod. a hlavně návod. Pokud byste chtěli nahlédnout tak zde v PDF http://bit.ly/R40Manual. Manuál je pro první verzi, jestli to tak jde nazvat, protože skříň co mám já už má jistá vylepšení a úpravy oproti předešlé várce.

Obrázek

Hlavní kostru, nebo vlastně celou skříň, drží pohromadě tyto čtyři hliníkové profily. Každý o váze 0,75 Kg.

Obrázek

Z detailní fotky si můžete všimnout velkého M8 závitu, ten slouží pro 4 velké šrouby, které jsou vidět na přední a zadní straně.

Obrázek

Tyto 4 velké šrouby drží barevné plexisklo a také přední kovový díl. Tímto plexi, plechem a čtyřmi šrouby se vše zpevní a skříň je opravdu velmi stabilní.

Obrázek

Logo Hex Gear na předním panelu.

Obrázek

Zde jsou výše zmiňované plexiskla (barevně zaměnitelné, oficiální eshop nabízí velkou škálu barev) a také zadní díly.

Obrázek

Plexisklo je řezané na laseru, takže je naprosto přesné a řez je čistý a hladký.

Obrázek

Myslím, že takhle nějak by to mohlo patřit dohromady :D

Obrázek

Novinkou, oproti první verzi jsou tyto plexi díly. Dva na horní stranu a dva na dolní. Horní díl je našoupávací (našoupavá se do drážky v hliníkovém profilu) a tyto díly drží plech pevně. Pokud to není jasné, vysvětlím příště :)

Dva díly, pro montáž 240 a 360 radiátoru a také zdroje. Tyto dva díly jsou zaměnitelné, takže je na každém, jestli chce mít zdroj a 240 radiátor nahoře nebo dole.

Obrázek

Venkovní díly, dva stejné patří nahoru a dolu a velký pod nimi je zadní bočnice :)

Obrázek

Prostřední díl, na který se samozřejmě montuje základní deska. Ale i další plechy např. ten pro montáž disků.

Obrázek

Zde jsou už jen zbytky :D Dva malé podelné slouží pouze jako kryt, těch plastových o stejné velikosti. Ten velký pro montáž disků, přidávám i gif od Hex Gear, jak je možné osadit disky..

Obrázek

Skříň skoro složená, je zde vidět bílý plastový díl pro zašoupnutí horního plechu (zde už by to mělo být pochopitelné). Na tento bílý díl se ještě montuje černý krycí obdélník (pouze kvůli vzhledu). V této části jsem skončil, protože jsem tak trochu tušil, že bude tento díl (pro radiátor) potřeba předělat.

Obrázek

Celé to předělání je o tom, že do jednoho závitu radiátoru přijde voda a z druhého (tomu blíže zadní části) odejde a půjde do expanzky. A právě tuto trubku, chci schovat za ventilátory na radiátoru. Aby to šlo udělat dobře a hezky, tak bylo třeba pár mm navíc, proto tento nový díl. Zde je vyznačená změna, snad pochopitelná :D

Obrázek

Rychlý render nového dílu :) Není jediný.. je jich tam na vypálení víc, ale o tom až přijde jejich čas! :D

Obrázek
L4mka
Intel 80386 SX

Příspěvekod L4mka » ned 06. lis 2016 22:36:10

UPDATE

Na vypálení nových dílů jsem musel čekat trochu déle, než obvykle, ale už je mám doma :) První díl je do horní části skříně pro montáž 240 radiátoru (posunutí o 10 mm) a montáž zdroje. Překreslení dílu zabralo dost času, ale odměna je sladká - vše sedí přesně :)

Obrázek

Další díl je adaptér pro montáž DDC pumpy (tyto se dříve běžně prodávali, ale pro mě z nepochopitelných důvodu už je nikdo nenabízí). A udělal jsem si jich trochu víc do zásoby :D

Obrázek

HEX-GEAR projext, takže šestiúhelníky musí být všude!

Obrázek

A teď k montáži nového dílu, která byla bezproblémová, protože venkovní rozměry jsou identické jako na originálu.

Obrázek

Jediná změna je posunutí radiátoru a také dva otvory pro případnou kabeláž - opět šestiúhelníky :D

Obrázek

Jako vždy, vodní chlazení od Bitspower. Za tento sponzoring jim patří velký dík!

Obrázek

CPU block

Obrázek

Obrázek

DDC pumpa v kombu s expanzní nádobou

Obrázek

Obrázek

Radiátory jsou Touchaqua - nová podznačka Bitspower.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Můstek pro propojení dvou bloků grafických karet. Jde nastavit jako sériové zapojení, tak i jako paralelní.

Obrázek

Vzorek fitinek :D Všechny fotit se mi nechtělo, tak od každého typu jsem vzal jednu až dvě.

Obrázek

Adaptéry pro pohodlné ohýbaní trubek. Vždycky tak nějak chci trubky ohýbat, ale pak se mi to vždy více líbí s fitinkami.. :D Uvidíme, jak to dopadne u tohoto projektu.

Obrázek

Zde je krásně vidět to posunutí radiátoru. Trubka z něj povede uvnitř skříně schovaná za ventilátory.

Obrázek

Pumpa namontována do držáku..

Obrázek

..a obojí pak namontováno do skříně :)

Obrázek

Obrázek

Tohle logo musím nějak vyřešit :D Nepřežil bych, kdyby mělo být vzhůru nohama.

Obrázek

Obrázek

Více přidám snad další víkend :) A velká odměna pro toho, kdo uhádne co je toto! :D
L4mka
Intel 80386 SX

Příspěvekod L4mka » ned 20. lis 2016 20:17:35

UPDATE

Update přichází o trochu déle, než jsem plánoval :D Musel jsem ale dokončit BMPC 10 a teď už se můžu naplno věnovat Hello Kitty.

Obrázek

Přední díl, přeměřený dle původního a vypálený do 1,5 mm plechu.

Obrázek

Obrázek

A na skříni. Přední díl je přesný a vše sedí dokonale :) Tenhle styl se mi líbí, takže příště bych rád šel do počítače s více nerozovými prvky bez jakékoliv barevné úpravy..

Obrázek

A šlo se lakovat. Na zadní bočnici, která byla celkem prázdná jsem se rozhodl dát nápis Bitspower (ikdyž to bude strana, která nebude vidět :D)

Obrázek

Vše odmaštěno a připraveno na plnič

Obrázek

Přední Hello Kitty panel v plniči, už jen zbývá bílá barva :)

Obrázek

Vše namontované zpátky na skříni

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Růžový podklad je trochu tmavší než jsem si myslel. Respektive není to taková růžová jako pastel kapalina, takže buď nějak ztmavit kapalinu a nebo naopak nejspíš přebarvit plexiskla na svítivější růžovou.. :D Uvidíme. Co byste udělali vy? Mě se to totiž zdá takhle dost tmavé.

Obrázek
L4mka
Intel 80386 SX

Příspěvekod NAJA » pon 21. lis 2016 7:32:56

Vzhledem k tomu , že jsem viděl mléčnou tekutinu (barvu) v chladícím okruhu tak mi přijde laicky snažší namíchat potřebnou barvu do okruhu než přestříkávat všechny plasty včetně jejich hran .
Na druhou stranu podle fotek ta růžová asi nebude to pravé ořechové a vzájemná mísitelnost barevných náplní okruhu je asi neznámá .
Takže asi bude třeba provést něco s těmi plasty aby to bylo Tip Top .
Nicméně má pozornost směřuje k tomu ohýbání trubek ;)
NAJA
AMD Athlon 64 X2

Poděkoval: 5 ×
Získaná poděkování: 142 ×

Příspěvekod L4mka » pon 05. pro 2016 21:10:14

NAJA píše:Vzhledem k tomu , že jsem viděl mléčnou tekutinu (barvu) v chladícím okruhu tak mi přijde laicky snažší namíchat potřebnou barvu do okruhu než přestříkávat všechny plasty včetně jejich hran .
Na druhou stranu podle fotek ta růžová asi nebude to pravé ořechové a vzájemná mísitelnost barevných náplní okruhu je asi neznámá .
Takže asi bude třeba provést něco s těmi plasty aby to bylo Tip Top .
Nicméně má pozornost směřuje k tomu ohýbání trubek ;)

Už jsem myslel, že sem nechodíš :D Díky za názor a máš pravdu, zatím to směřuje k tomu, že se budou barvit plasty. Mám původní bílé, tak i tyto tmavě růžové. Takže asi ty bíle půjdou do světlejší růžové a pak uvidím a porovnám :)
L4mka
Intel 80386 SX

Příspěvekod L4mka » pon 05. pro 2016 21:10:31

UPDATE

Ten podzim je prostě šílený s časem.. :D Každopádně zde je velký update. Momentálně čekám na procesor a pak chci tuto krásnou desku od ASUS dát do skříně na "pořád" :D

Obrázek

ASUS MAXIMUS VIII GENE

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Ta červená by s růžovou vůbec neladila, takže jsem desku ani nedofotil a už jsem sundaval chladiče :D

Obrázek

Poté následovalo překreslení do počítače a vyřezání na plotteru nových popisek chladičů. Výsledek posuďte sami :) Lepit to nebyla žádná sranda, ale s výsledkem jsem nadmíru spokojený.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Dalšími komponenty od ASUS jsou tyto dvě GTX970 Strix. Pro info HW na tento projekt jsem měl už na začátku roku, proto zde třeba není jedna 1070, 1080 apod.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tři fotky a stačilo, hned jsem se vrhl na montáž bloků :D Na horní backplate už jsem měl připravenou samolepku, aby i grafiky se pěkně sladily s projektem a abych trochu osvěžil pouze černý plech.

Obrázek

Tyhle větší samolepky se lepily daleko snáž, než ty na chladiče desky.

Obrázek

Bloky grafických karet tentokrát spojím přes Bitspower bridge. V balení je i takový pěkný špunt, kterým mužete snadno bridge přepnout do sériového průtoku.

Obrázek

Grafiky jen tak na zkoušku ve skříni (hlavně jsem chtěl vidět, jak bude vypadat ta samolepka) Nicméně to otočené logo na radiátoru už mě štvalo delší dobu :D

Obrázek

Takže jsem logo umyl, celkem snadno, odlakovačem na nehty a nalepil nové, které je správně otočené :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Teď už je to v pořádku.

Obrázek

Možná si řeknete, že to byl detail, ale pro mě právě takové detaily dělají ten celkový výsledek :) Více velmi brzy!
L4mka
Intel 80386 SX

Příspěvekod L4mka » pon 19. pro 2016 20:00:54

UPDATE

Další update je tu! A určitě ne poslední tento rok :D Snad.. Na fotce je zdroj ještě stále v záruce!

Obrázek

Na téhle už asi ne :D

Obrázek

Za zdroj Dark Power Pro 11 - 850W s certifikací Platinum a ventilátory Silent Wings 3 děkuji společnosti BeQuiet! A zde pár fotek ještě "nezničených" věcí :D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tři ventilátory jsem rovnou, společně s radiátorem, namontoval do spodku skříně. Loga na ostatních ventilátorech budu měnit na růžová, aby více ladila. Tyto jsem nepředělával, protože nebudou vidět.

Obrázek

Prachové filtry byly už součástí skříně, což beru jako velké plus :)

Obrázek

Zdroj má modulární kabeláž, kromě 24 pinu. Ten jsem se rozhodl zkrátit o kus, aby tam nebyl zbytečný přebytek kabelů a chaos.

Obrázek

Po zkrácení jsem se dal do sleevingu a vytvořil takovou kombinaci. Nijak jsem ji nerozmýšlel dopředu, prostě jsem to jel jak se mi to líbilo a s výsledkem jsem spokojený :)

Obrázek

Zkoušečka kabelů je také spokojená. Uf! :D

Obrázek
L4mka
Intel 80386 SX

Příspěvekod L4mka » čtv 29. pro 2016 0:49:01

UPDATE

Konečně volno a spousta času na pokračování :) Kabeláž od zdroje je hotová, deska namontována v case a stále čekám na doručení procesoru... :D

Obrázek

Na ventilátoru zdroje jsem se taky rozhodl změnit logo BeQuiet! z oranžovo-bílého na růžové.

Obrázek

Samozřejmě jako vždy i zde dodal materiál na sleeving islandský Icemodz http://www.icemodz.eu, který mě sponzoruje už několik let :) Kvalitní výrobky za velmi příjemné ceny a poštovné okolo 5 USD!!

Obrázek

Vše pohromadě.

Obrázek

Konektory jsem potřeboval hlavně kvůli zkracování 24 pinu.

Obrázek

Tyto plastové držáky kabelu jsem si absolutně oblíbil a už bez nich nikdy nebudu dělat žádnou kabeláž :D

Obrázek

Obrázek

Hotové logo na zdroji a vlastně hotový celý zdroj včetně kabeláže :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Zdroj ve skříni a s ním i 24 pin, který není modulární, což beru jako jediné mínus tohoto zdroje..

Obrázek

Obrázek

A konečně i deska si našla své místečko :D 24 pin chci ještě trochu upravit aby byl hezky vodorovně, snad se to podaří.

Obrázek

I grafické karty už našly své místo,.

Obrázek

Obrázek

Toto je určitě poslední update v tomto roce. Už teď připravuji další 2 projekty na další rok, jeden by se zde na fóru měl objevit už v lednu.

Přeji vám všem štastný a úspěšný rok 2017!! :)
L4mka
Intel 80386 SX

Příspěvekod L4mka » ned 08. led 2017 19:39:00

UPDATE

Custom SLI bridge jsem se rozhodl udělat z hliníkového plechu, kterých tu pár mám. Na zkoušku jsem jeden ohnul jen tak ve svěráku - finální verze bude ohnutá víc profi.

Obrázek

Takhle to bude ohnuté, ale finální tvar bude jiný - levá strana bude stejně dlouhá jako ta pravá. Tedy cca 12 mm. Tento kryt pak nalepím na sli můstek. Asi ho udělám černý a nějaké logo na to :)

Obrázek

Výkres pro ohnutí, aby ten kryt nějak vypadal :)

Obrázek

Ke grafikám sem připojil kabely, ale ještě bych je rád nějak upravil do trochu jiné polohy, ale nejsem si jistej jestli to co chci vůbec nějak půjde :D

Obrázek

Obrázek

Pumpu už jsem napevno namontoval na svůj vyrobený držák, ale po chvíli jsem jí zas musel sundavat, protože jsem zapomněl na opletení kabeláže :D

Obrázek

Obrázek

Napájení pumpy jsem se rozhodl zkrátit, dlouhý kabel by tam zbytečně překážel.

Obrázek

Po opletení jsem namontoval pumpu zpět do skříně a připojil první trubku tohoto okruhu, ale s tou si taky nejsem jistý, jestli jí ještě nepředelám :D

Obrázek

Procesor už mám doma (i5 6600K), ještě před ním jsem se ale rozhodl do desky nainstalovat RAM paměti od G.Skill. 32 GB TridentZ 3000 MHz v černo-šedém provedení.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Teď už by to mělo jít rychleji :) Ještě přidávám foto, pro ty kdo neviděli, dokončeného BMPC 10 pro ASUS CZ.

Obrázek
L4mka
Intel 80386 SX

Příspěvekod NAJA » pon 09. led 2017 6:09:53

Krásný Asus :ano:
Ale vraťme se ke Kitty , nezkoušel jsi něco udělat se sjednocením barvy plochy a řezané hrany plastu ?
Buď vyleštěním pastou nebo vyžíháním plamenem ? ( plexi jsem leštil do skelného efektu tou nejobyčejnější zubní pastou bez granulí )
NAJA
AMD Athlon 64 X2

Poděkoval: 5 ×
Získaná poděkování: 142 ×

Příspěvekod L4mka » ned 29. led 2017 17:25:43

NAJA píše:Krásný Asus :ano:
Ale vraťme se ke Kitty , nezkoušel jsi něco udělat se sjednocením barvy plochy a řezané hrany plastu ?
Buď vyleštěním pastou nebo vyžíháním plamenem ? ( plexi jsem leštil do skelného efektu tou nejobyčejnější zubní pastou bez granulí )

Díky z pochvalu. Ty růžové plasty jsem ještě neřešil, ty pořeším až bude voda - buď je nechám a hrany vyleštím, nebo se budou stříkat na růžovou více podobné vodě.

-------------------------------------------------

UPDATE

Leden byl bohužel trochu víc pracovně náročnější, než jsem si plánoval, takže jsem práce zde stihl méně a teď jsem byl ještě tejden KO s horečkou :(

Procesor do této sestavy i5 6600K.

Obrázek

Snad to bude dobrý kousek a půjde pěkně popohnat :) Výkon pro prohlížení netu je totiž potřeba :D

Obrázek

Obrázek

Okruh jsem plánoval úplně jinak a pak jsem celý ten koncept zahodil a snažím se to udělat co nejjednodušeji. Původně jsem chtěl paralélní zapojení grafik i cpu, ale v téhle skříni a v takovém barevném schématu mi to vůbec nesedělo.

Obrázek

Ale pořád se snažím aby trubky byly v rovných liních a nebylo to celé "pokřivené" apod.

Obrázek

SLI propojku grafických bloků jsem sundal a rozhodl jsem se ji vyleštit.

Obrázek

Vyleštěná verze vypadá mnohem lépe než matná - ta celkově nějak divně odrážela světlo a byla velmi svítivá. Ale možná to bylo jen tím, že to jsou fotky na mobil "jen tak".

Obrázek

Obrázek

Každopádně s vodou uvnitř to bude zase vypadat úplně jinak :)

Obrázek

V lednu jsem doladil všechny detaily se sponzory pro nadcházející projekt - jeho uveřejnění zde na fóru bude tento týden. Půjde o úpravu další skříně a výrobu vlastních expanzní nádoby :)

Obrázek
L4mka
Intel 80386 SX

Příspěvekod L4mka » čtv 16. úno 2017 19:44:14

UPDATE

Nový projekt, i zde na fóru, odstartován. Ale ještě je třeba dodělat tuto růžovou mašinu. Pastel Pink voda už je na cestě :)

Jako poslední věc na zadní straně je disk, rozhodl jsem se použít Hyperx SSD 480 GB, který mi tu leží aktuálně nevyužitý.

Obrázek

Montáž disku (2,5" i 3,5") v této skříni je příjemná a velmi snadná. Také se snažím na zadní straně udržet pěkný cable management - přes kabely vlevo přijde ještě kryt.

Obrázek

Aktuální pohled na přední část. Chybí jen dodělat okruh a zapojit napájení karet.

Obrázek

V okruhu jsem udělal radikální změny a grafické karty nakonec dal do sériového zapojení.

Obrázek

Pro sériové zapojení se musí dát do můstku taková malá "stopka".

Obrázek

Obrázek

Napájení pro grafiky připojené. S tím jsem si taky chvíli hrál a zkoušel varianty, ale tato je nejčistší.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Na osvětlení uvnitř použiji led pásek, ale k tomu ještě profil s mléčným plexi.

Obrázek

Problém je, že budu muset do skříně ještě vrtat (a nejspíš řezat závit), abych tento profil uchytil a to se mi moc nechce, když už tam jsou komponenty :D

Obrázek

SSD disk jsem nakonec dal do spodní pozice.

Obrázek

A takto vypadá zadní část aktuálně.

Obrázek

Přední část - chybí už jen dodělat okruh a bude HOTOVO :D

Obrázek
L4mka
Intel 80386 SX

Příspěvekod Emil Pastelka » sob 18. úno 2017 0:09:03

Zásadní fakt - vážím si kreativní práce a celkového nadšení, které bylo do díla vloženo. Autor má můj obdiv, protože sám vím, jak nesnadná je to práce. Řemeslné provedené ovšem nenahradí myšlenku a provedení designu. Můj dojem charakterizují slova "neelegantní, násilné, brutální, nenápadité". Naopak má drahá polovička použila "je to milé, kdyby tam byla liška, tak bych to brala a vevnitř je to pěkně uklizené" :)
Za mě je to stále málo "out of the box" a v tomto případě doslova. Obdélníky a pravé úhly jsou praktické, chápu, ovšem i nudné a zaoblené rožky to nezachrání.
Emil Pastelka
AMD Duron

Poděkoval: 15 ×
Získaná poděkování: 121 ×

Příspěvekod L4mka » pon 20. úno 2017 23:32:51

Emil Pastelka píše:Zásadní fakt - vážím si kreativní práce a celkového nadšení, které bylo do díla vloženo. Autor má můj obdiv, protože sám vím, jak nesnadná je to práce. Řemeslné provedené ovšem nenahradí myšlenku a provedení designu. Můj dojem charakterizují slova "neelegantní, násilné, brutální, nenápadité". Naopak má drahá polovička použila "je to milé, kdyby tam byla liška, tak bych to brala a vevnitř je to pěkně uklizené" :)
Za mě je to stále málo "out of the box" a v tomto případě doslova. Obdélníky a pravé úhly jsou praktické, chápu, ovšem i nudné a zaoblené rožky to nezachrání.

Ahoj, díky za pochvalu :) Přesně jak to píšeš, tak to je - nečekal jsem u tohoto projektu, že sedne všem :D Někomu se líbí, někomu absolutně ne :D
L4mka
Intel 80386 SX

Příspěvekod SpaceExplo » stř 22. úno 2017 12:24:07

Ackoli je mi "Hello Kitty" samotne dost proti srsti, tak ocenuju tenhle mod a libi se mi z pohledu designu i technickeho provedeni. Je to krasne ciste, uhlazene a proste se mi to libi :-)
SpaceExplo
NexGen Nx586

Poděkoval: 11 ×
Získaná poděkování: 36 ×

Příspěvekod L4mka » pon 06. bře 2017 17:57:47

SpaceExplo píše:Ackoli je mi "Hello Kitty" samotne dost proti srsti, tak ocenuju tenhle mod a libi se mi z pohledu designu i technickeho provedeni. Je to krasne ciste, uhlazene a proste se mi to libi :-)

Diky! :)
L4mka
Intel 80386 SX

Příspěvekod L4mka » čtv 09. bře 2017 20:19:44

​Pro montáž alu profilu pro LEDky, jsem musel skříň částečně rozmontovat, abych mohl vyvrtat otvory a závit pro upevnění.

Obrázek

A profil přimontován na 2x M3x5 se zápustnou hlavou :)

Obrázek

Obrázek

Jak můžete vidět kryt SLI můstku už je také hotový. Matná černá s trochou růžové a nálepka ASUS z nějaké, tuším, ASUS VII Impact.

Obrázek

Vše hotovo, už jen pozapojovat okruh. Na expě jsem udělal 45 stupňový "fill port" pro snažší přístup při plnění.

Obrázek

Obrázek

Přítok do nádoby bude schovaný za radiátorem.

Obrázek

Montáž fitinek na radiátor. Jako první odstranění zelených o-kroužků a instalace nových černých.

Obrázek

Připraveno, už jen radiátor dát do skříně a spojit s nádobou :)

Obrázek

Obrázek

Spojení PETG trubkou a montáž ventilátorů.

Obrázek

Trubku OUT z cpu bloku (ta co vede nahoru). jsem se rozhodl udělat rovně a né takto pod úhlem, protože to vypadalo blbě.

Obrázek

Zde je k portu radiátoru už trochu horší přístup, proto jsem se rozhodl použít "nasouvací" fitinku od Bitspower. Sice se tam jen nasune, ale drží perfektně.

Obrázek

Obrázek

Aktuální stav. Dokončení už snad velmi brzy... :D

Obrázek
L4mka
Intel 80386 SX

Příspěvekod L4mka » stř 12. dub 2017 21:44:04

HOTOVO! :)

Obrázek