odpajanie myšky a klavesnice win7

Klávesnice, myši, tablety, joysticky, ...

odpajanie myšky a klavesnice win7

Příspěvekod size23 » ned 06. zář 2015 7:55:08

Dobrý deň, poprosím o radu, moja myška aj klavesnica sa náhodne odpájajú, robí to zvuk unplug/plug a aj sa na novo inštaluje driver keď to spravia, robia to všetky myšky a klavesnice čo som skúšal, na ostatných PC moja myška aj klavesnica funguje normálne, skúšal som drivery original od gigabyte, potom klasicke čo si najde windows, drivery od vyrobcu myšky a klavesnice, podotýkam že vždy na čistý windows a problém som neodstránil, na forach som sa dočítal že problém môže byť nastavenie fast boot v biose tak to som tiež vypol a bohužial tiež nepomohlo, neviete my prosím poradiť kde by mohol byť problém ? ďakujem

Ešte jedna vec skúšal som aj windows 10 a tam bol ten istý problém, matičnú dosku mám GA-Z77MX-D3H (rev. 1.0) najnovší bios
size23
Intel 80386 SX

Poděkoval: 4 ×
Získaná poděkování: 0 ×

Share On:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: odpajanie myšky a klavesnice win7

Příspěvekod SpaceExplo » ned 06. zář 2015 13:37:52

Pokud se klavesnice i mys chovaji na jinem PC normalne, tak je to deska nebo zdroj nebo Windows. Takze postup bych videl nasledovny:
- zkus jine USB zarizeni, zda se to chova stejne - vyloucis problem kompatibility deska vs periferie
- stahni a spust LiveCD/DVD nejakeho Linuxu a vyzkousej - timto potvrdis/vyvratis podil Windows na problemu
- zkus to s jinym zdrojem
- pokud jsi dosel az sem - mas potvrzeno, ze je to deskou. Konkretni problem uz ale netusim.

Link na Ubuntu 15.04 64bit desktop: http://releases.ubuntu.com/15.04/ubuntu ... -amd64.iso
SpaceExplo
NexGen Nx586

Poděkoval: 15 ×
Získaná poděkování: 36 ×

Zpět na Vstupní zařízení