creative x-fi gamer

Zvukové karty (interní/externí), reproduktory, sluchátka, ...

creative x-fi gamer

Příspěvekod Saruman » úte 17. lis 2015 0:17:25

Mám už dlouhé roky zvukovku x-fi gamer a cca poslední rok se mi začlo stávat že při procházení youtube se začal zvuk nechutně sekat a praskat až jsem musel restartovat službu zvuku, párkrát po instalaci driverů dokonce zvuk nešel a pomohlo až vypnutí a zapnutí pc (ale ovládací elementy se tvářily že je vše v pohodě a zvuk měl jít ale nešel) a nakonec poslední dobou zničeho nic brutální zátuhy pc že pomůže jen vypnutí přes vypínač (restart tlačítko nereaguje), tak mě napadlo jestli to nemá souvislost a zvukovka pomalu neodchází (ano, má naběháno, snad už sedm let). Tudíž se ptám zda někdo neměl podobné problémy než definitivně klekla.
Saruman
Zilog Z80000

Poděkoval: 0 ×
Získaná poděkování: 2 ×

Share On:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: creative x-fi gamer

Příspěvekod Tomix » úte 17. lis 2015 3:17:26

Klidně může. Zkus ji vyjmout a používej onboard.

Někteří lidi nechávají zvukovky smažit nad grafikou, pak často odchází na přehřátí a popraskání BGA spojů na procesoru. Občas jim i vysychají kondenzátory, ale to by rozhodně nemělo způsobovat takové problémy.
Core i5 4670K | Scythe Mugen 4 | GTX 760 Hawk | Asus Gryphon Z87 | 16 GB DDR3L Crucial VLP | Delta DPS-500QB | Samsung 840 EVO | Mionix Avior 8200 | NEC EA244WMi | Denon PMA-720AE | Asus Zenbook UX303LA-R4390H
Tomix
Moderátor

Poděkoval: 54 ×
Získaná poděkování: 246 ×

Zpět na Zvuk