Chybí ovladač mechaniky při inst. W7

CD-ROM/RW, DVD-ROM/RW/RAM, Blu-ray, HD DVD, ...

Chybí ovladač mechaniky při inst. W7

Příspěvekod Spider » pát 14. říj 2011 22:25:08

Zdravím vás, začínám být už pomalu zoufalý a potřeboval bych pomoc a radu. Už x hodin se snažím nainstalovat Windows 7 na svůj nový pc, ale při začátku instalace mi to napíše, že "Chybí požadovaný ovladač zařízení jednotky CD/DVD." Mám ji nainstalovat, i instalačního CD, ale problém je, že jako jediné mi toto CD chybí. Prolezl jsem už všechny (od MB, přes Nero ( jo i to), i v instalačním CD W7 jsem se díval), ale nic...Hledal jsem proto na netu, našel jsem nějaký firmware na svou mechaniku, ale když ho tam chci přes externí disk vložit, tak to ovladače nenajde...Hledal jsem špatně, málo na netu? nebo víte někdo o nějakém jiném řešení? V EFI je mechanika viditelná a vše se zdá být ok, ale jak začne instalace Win, tak ot po mne chce hned ty ovladače. Prosím už skoro zoufale o pomoc...nový nadupaný PC vedle mě a já na něj můžu leda koukat a obdivovat bednu...Tomu kdo mi pomůže slíbím půl království a princeznu k tomu...
Abych nezapomněl, jedná se o mechaniku Pioneer DVR-S19LBK
Spider
Intel 4004

Poděkoval: 0 ×
Získaná poděkování: 0 ×

Share On:

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Chybí ovladač mechaniky při inst. W7

Příspěvekod Mich-a-l » pát 14. říj 2011 22:43:22

mechanika funguje sama bez nejakeho instalacneho cd

urcite je ta mechanika funkcna ?
urcite je instalacka vpordiadku ?
CPU AMD Athlon II x4 620 Cooler XIGMATEK Gaia SD1283 Heatpipe Cooler MB Gigabyte MA790X-UD3P RAM 4GB DDR2 GPU ASUS H5770 1GB DDR5 ZDROJ CORSAIR TX650M HDD 250 GB + 500 GB + 1000 GB + Intel 320 80GB SSD Zvuková karta Asus Xonar DS Klávesnica Microsoft® SideWinder™X6 Myš X7 XL-755BK Monitor LG Flatron W2241S FAN 2x SCYTHE S-FLEX SFF21D Case Enermax Phoenix Neo OS Windows 7 Professional SP1 64bit
Mich-a-l
UMC 486

Získaná poděkování: 1 ×

Re: Chybí ovladač mechaniky při inst. W7

Příspěvekod Spider » pát 14. říj 2011 22:47:13

Mechanika se jeví jako funkční, načte všechny CD/DVD, které do ní vložím. Instalačka jako Win? Může to být způsobeno tím?
Spider
Intel 4004

Získaná poděkování: 0 ×

Zpět na Optické mechaniky